عینک واقعیت مجازی کندو Cando VR 3D virtual reality

واقعیت مجازی یک فناوری‌ است که در آن محیط مجازی در جلوی چشمان شما قرار می‌گیرد؛ به این‌گونه که بدن انسان با محیط هدست مجازی همگام می‌شود. وقتی عینک واقعیت مجازی را در جلوی چشمان خود قرار می‌دهید، با تغییر حرکت صورت به اطراف، محیط هم تغییر می‌کند و با جهت دید شما همگام می‌شود. این محیط‌ها ممکن است به‌صورت گرافیک رایانه‌ای سه‌بعدی یا فیلم و تصویری 360 درجه از محیط‌های مجازی باشند که از قبل ثبت ‌شده‌اند.

 

معرفی هدست واقعیت مجازی کندو cando vr

تصویر ایجادشده در هدست واقعیت مجازی به‌گونه‌ای است که هر وقت سرخود را حرکت می‌دهید، تصویری که می‌بینید هم تغییر می‌کند؛ به صورتی که احساس می‌کنید در آن محیط قرار گرفته‌اید و واقعیت را لمس می‌کنید. با هدست واقعیت مجازی کندو می‌توانید بازی‌هایی با هیجان بالا را تجربه کنید. در این حالت، به‌راحتی این حس را خواهید داشت که خودتان نقش اول آن بازی هستید. یا می‌توانید از دیدن مکان‌های جذاب لذت برده و حس یک سفر خوب را تجربه کنید.

هدست واقعیت مجازی کندو را می‌توان از نمونه های این عرصه در ایران دانست. بدنه‌ی پلاستیکی و لنزهای شیشه‌ای این عینک از مواد باکیفیتی ساخته ‌شده‌اند. به لطف پدهای نرم و کش‌های لاستیکی پهن، قرارگیری عینک روی صورت حس بد و ناخوشایندی ندارد. سبک است و کاربر را خسته نمی کند. محفظه‌ی عینک برای نگهداری و کار با گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش 3.5 تا 5.7 اینچی مناسب است.

لنزها قابلیت چرخش و تنظیم محل قرارگیری را دارند تا بتوانند تصویری باکیفیت ایجاد کنند. برای مشاهده‌ی فیلم‌های سه‌بعدی و معمولی، نیازی نیست که گوشی موبایل سنسور ژیروسکوپ داشته باشد؛ اما گوشی‌هایی که این سنسور را ندارند نمی‌توانند ویدیو و بازی‌های فراگیر 360 درجه را پشتیبانی کنند.

قیمت: 139000 تومان

دانلود ویدئوهای 360 درجه واقعیت مجازی

 

در حال حاضر با کیفیت ترین عینک واقعیت مجازی در ایران که به صورت نهایی عرضه شده، عینک VR Box2 می باشد:

هدست عینک واقعیت مجازی VR BOX 2

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *